PENWOOD Hakkında

Penwood, ADO şirketler grubunun global PVC deneyimini, yenilikçi kompozit teknolojisi ile birleştirerek özel olarak geliştirdiği “En yeni pencere”dir!

Dünya pazarlarında en kaliteli ürünleri sunmak için çıkılan yolculukta, "Dünya'nın Yapı Malzemeleri Üreticisi" olma yolunda, ADO GRUP iş alanılarında en kaliteli ürünleri nitelikli bir hizmet anlayışıyla sunar.

Bu doğrultuda, ADO Şirketler Grubu; PVC pencere ve kapı sistemleri, PVC profil, ahşap kompozit ve mdf kapı, kompozit panel ve kalıp ürünleri, kompozit destek profili (CRP), alüminyum yapı malzemeleri, pencere aksesuar sistemleri, kapı aksesuar sistemleri, PVC sondaj boruları, inşaat iskelesi ve kalıp sistemleri dendiği zaman akla gelen en doğru ürünleri ve en nitelikli hizmetleri, global bir düşünce yapısı içerisinde dünyanın 80’den fazla ülkesine gururla sunmaktadır.

ADO GRUP çatısı altında, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında ve pazarlarda lider, güvenilir, aranan, tercih edilen dört dörtlük bir dünya şirketi olmayı ve bu hedef doğrultusunda çalışanları ve tüm paydaşları ile birlikte ilerlemektedir.

Sürdürülebilir, istikrarlı ve entegrasyonu esas alan bir büyüme yaratmak için çalışan ADO Şirketler Grubu, grubun piyasalarda rekabet gücünü arttırması için maliyet bilinci ile hareket ederken, iş yaptığı tüm coğrafyalarda da çalışanlarının, toplumun, tüketicilerinin memnuniyetini esas alarak, sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığı bilincinden ödün vermeden faaliyet göstermektedir.